Nowy Zamek 15
+48 606 873 431
kontakt@karpiowka-milicz.pl

Kategoria: Uncategorized

Zapraszamy wszystkich poszukiwaczy ciszy pośród zielonych lasów oraz wielkiej wody. Agroturystyka Karpiówka Milicz to najlepszy wybór na wypoczynek.

Camper Parking

Od tego roku wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy miejsca postojowe dla camperów z odpowiednią infrastrukturą, to jest zrzutnią do wody szarej, punktem poboru czystej wody, miejscem do czyszczenia toalety, a także z łazienkami i prysznicami.

Łowisko Komercyjne

W nadchodzącym sezonie 2020 zapraszamy Państwa na nasze łowisko komercyjne.Wędkarstwo to znana i ceniona forma spędzania wolnego czasu nad wodą. Nie moglibyśmy stworzyć ośrodka, nie idąc naprzeciw wymaganiom nowoczesnego wędkarstwa. Stworzyliśmy jedną z kolejnych atrakcji naszej agroturystyki , czyli łowisko Łowisko jest zarybione dużymi okazami ryb. Zapraszamy w sezonie 2020 w każdy weekend (piątek od godziny 16 do niedzieli do godziny 14)

Nowa ścieżka rowerowa

Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego w naszej okolicy. Nowe ścieżki rowerowe wprowadzą Państwa w nowy wymiar jazdy rowerem. Pełne zieleni oraz wielkiej wody okolice sprawią, że nawet najdłuższa jazda będzie czystą przyjemnością.